Philips 24M1N3200VS/00
Philips 24M1N3200VS/00
Deze Philips 24M1N3200VS/00 gamemonitor is een ideaal allround beeldscherm geschikt voor intense PC-games. Een snelle 165Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 1 ms zorgen voor vloeiende gameplay. Inclusief een visueel overweldigende ultradun scherm en Ultra Wide-Color. Alle voordelen v...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-12-2024
Vind de beste deal voor Philips 24M1N3200VS/00
Deze Philips 24M1N3200VS/00 gamemonitor is een ideaal allround beeldscherm geschikt voor intense PC-games. Een snelle 165Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 1 ms zorgen voor vloeiende gameplay. Inclusief een visueel overweldigende ultradun scherm en Ultra Wide-Color.
Alle voordelen van de Philips 24M1N3200VS/00 monitor
De Philips gaming monitor beschikt over een beeldscherm van 24 inch met een Full HD scherm. Door de hoge verversingssnelheid van 165 hz zorgt deze monitor voor vloeiende beelden. Dit betekend dat de het Philips beeldscherm beelden tot wel 165 keer per seconden worden vernieuwd. Dit zorgt er dus voor dat jouw game ervaring optimaal wordt. Er zijn twee stereoluidsprekers van hoge kwaliteit geïntegreerd in het beeldscherm. Deze kunnen in het zicht naar voren of uit het zicht omlaag, omhoog, naar achteren, enz. gericht zijn, afhankelijk van het model en het ontwerp.
Wist jij al dat;
Aansluitingen:
  • HDMI-poort
  • Displaypoort
Standaard meegeleverd:
  • HDMI-kabel
  • Pisplaypoort kabel
  • Voedingskabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3500
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 125,9 %
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 19,3 cm
Gewicht 3,6 kg
Hoogte 41,6 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902541
Fabrikantcode 24M1N3200VS/00
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm