Philips 24E1N5300AE/00
Philips 24E1N5300AE/00
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-04-2024
Vind de beste deal voor Philips 24E1N5300AE/00
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 120,9 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 1 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 20,01 euro
Energieverbruik actief 21,2 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 32,12 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 19,8 cm
Gewicht 4,36 kg
Hoogte 47,9 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902544
Fabrikantcode 24E1N5300AE/00
Garantie 3 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm