Philips 32M1N5800A/00
Philips 32M1N5800A/00
Dompel jezelf onder in je gaming werelden met de Philips 32M1N5800A/00 32 inch 4K 144Hz ultrawide gaming monitor. Door de 4K resolutie geniet je van ultrascherpe graphics tijdens het gamen, zowel in competitief verband als in open world games. Daarnaast heb je een extra groot overzicht van het speel...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-07-2025
Vind de beste deal voor Philips 32M1N5800A/00
Dompel jezelf onder in je gaming werelden met de Philips 32M1N5800A/00 32 inch 4K 144Hz ultrawide gaming monitor. Door de 4K resolutie geniet je van ultrascherpe graphics tijdens het gamen, zowel in competitief verband als in open world games. Daarnaast heb je een extra groot overzicht van het speelveld door het ultrawide formaat. Pas de field of view aan in je game en geniet van een beter zicht tot aan de horizon. Heb je een losse AMD videokaart? Geen probleem, schakel de AMD FreeSync technologie in en synchroniseer zo je videokaart met de monitor. Hiermee voorkom je haperingen en vertragingen, waardoor je lekker vloeiend blijft gamen. Daarnaast geniet je via de ingebouwde luidsprekers van de soundtrack van je favoriete games. Ga je beginnen aan een lange marathon? Kantel, draai en verstel de monitor dan in de hoogte voor de juiste zithouding. Zo pak je de victory royale, terwijl je nek- en rugklachten voorkomt. Daarnaast geniet je van scherpe details en levendige kleuren door de DisplayHDR 600 ondersteuning. Hierdoor komen de kleuren in je omgeving echt tot leven, bijvoorbeeld de grote groene grasvelden in Assassin's Creed: Valhalla.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Bluelight filter
Contrastverhouding 100001
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 500 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 124 %
Pixel-dichtheid 139,87 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energieverbruik actief 64 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 29,7 cm
Gewicht 10,55 kg
Hoogte 64 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902550
Fabrikantcode 32M1N5800A/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm