Philips 24M1N3200ZA/00
Philips 24M1N3200ZA/00
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Philips 24M1N3200ZA/00
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Gecertificeerd compatibel met NVIDIA® G-SYNC® voor vloeiende, snelle games
SmartImage-gamemodus, geoptimaliseerd voor gamers
SmartErgoBase maakt gebruiksvriendelijke, ergonomische aanpassingen mogelijk
Goed om te weten: voor G-Sync compatibility is een DisplayPort aansluiting vereist.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1100
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 90,4 %
Percentage kleurdekking sRGB 123,9 %
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,3 cm
Gewicht 3,8 kg
Hoogte 51,3 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902542
Fabrikantcode 24M1N3200ZA/00
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm