Philips 32E1N3600LA/00
Philips 32E1N3600LA/00
Met de Philips 32E1N3600LA/00 32 inch QHD usb C monitor ga je comfortabel door je werkdag heen. Met de usb C poort organiseer je jouw hele bureau via één kabel. Deze poort levert 65 watt aan vermogen, waarmee je tijdens het gebruiken ook je apparaat oplaadt. Daarnaast verzend je meteen beeldsignalen...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-07-2023
Vind de beste deal voor Philips 32E1N3600LA/00
Met de Philips 32E1N3600LA/00 32 inch QHD usb C monitor ga je comfortabel door je werkdag heen. Met de usb C poort organiseer je jouw hele bureau via één kabel. Deze poort levert 65 watt aan vermogen, waarmee je tijdens het gebruiken ook je apparaat oplaadt. Daarnaast verzend je meteen beeldsignalen en zet je data over, waardoor je 3 taken in één combineert. Om je werkdag nog comfortabeler te maken, is het scherm uitgerust met een blauw licht filter en trillingsvrije technologie. Hiermee voorkom je vermoeide ogen, hoofdpijn en slaapproblemen, door een rustgevend effect te creëren voor je ogen. Wil je na werktijd een film kijken? De 122% dekking binnen het sRGB kleurenprofiel en QHD resolutie zorgen voor levendige kleuren, waardoor je kijkervaring nog beter wordt. Daarnaast zorgt het 32 inch scherm voor een groot overzicht van je werk, waarop je meerdere vensters naast elkaar opent.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122 %
Pixel-dichtheid 93,24 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 34,68 euro
Energieverbruik actief 46,3 W
Energieverbruik per 1000h 38 kWh
Energieverbruik per jaar 55,48 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 24,8 cm
Gewicht 8,89 kg
Hoogte 51,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 916230
Fabrikantcode 32E1N3600LA/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm