Philips EVNIA 32M1C5200W/00
Philips EVNIA 32M1C5200W/00
Deze Philips-gamemonitor is speciaal ontworpen voor de meest intensieve gameplay. Sync-technologie, een ultrasnelle 240Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 0,5 ms zorgen voor soepele gameplay met lage latentie. SmartImage HDR zorgt voor een helder en levensecht beeld. Ultrasnelle 240 H...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-05-2026
Vind de beste deal voor Philips EVNIA 32M1C5200W/00
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Deze Philips-gamemonitor is speciaal ontworpen voor de meest intensieve gameplay. Sync-technologie, een ultrasnelle 240Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 0,5 ms zorgen voor soepele gameplay met lage latentie. SmartImage HDR zorgt voor een helder en levensecht beeld.
Ultrasnelle 240 Hz-vernieuwingsfrequentie voor gamen met supervloeiende beelden
Tijdens het spelen van de meest intense, actiegerichte games verbetert de ultrasnelle 240 Hz-vernieuwingsfrequentie een supervloeiende game-ervaring. Dit Philips-beeldscherm vernieuwt beelden tot wel 240 keer per seconde, dus sneller dan een standaardbeeldscherm. Met 240 Hz, speciaal voor snelle games zoals FPS en racegames, geniet u van superieure bewegingen en heldere beelden. Met het 240 Hz Momentum-beeldscherm van Philips ervaart u actiebeelden in de gameplay zonder trillingen en spookeffecten. Het spel komt tot leven waardoor u dieper kunt opgaan in het spel.
Ultrasnelle respons van 0,5 ms voor scherpe beelden en vloeiende gameplay
Minimale vertraging verkort de tijd tussen apparaten naar de monitor
Kantelen, zwenken en hoogte verstellen voor de ideale kijkpositie
SmartImage-gamemodus, geoptimaliseerd voor gamers
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 2
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121,3 %
Pixel-dichtheid 69,93 ppi
Reactietijd 0,5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energieverbruik actief 39,4 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 70,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 9,5 cm
Gewicht 6,1 kg
Hoogte 42,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 931296
Fabrikantcode 32M1C5200W/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm