LG UltraWide 35WN75C-W
LG UltraWide 35WN75C-W
Met de LG 35WN75C-W heb je extra veel schermruimte voor al je zakelijke en creatieve bezigheden. Op het 35 inch ultrawide scherm open je bijvoorbeeld 4 vensters met spreadsheets naast elkaar. Of open Photoshop op de ene helft en een map met foto's op de andere. Door de QHD resolutie, wat 2 keer sche...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG UltraWide 35WN75C-W
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Met de LG 35WN75C-W heb je extra veel schermruimte voor al je zakelijke en creatieve bezigheden. Op het 35 inch ultrawide scherm open je bijvoorbeeld 4 vensters met spreadsheets naast elkaar. Of open Photoshop op de ene helft en een map met foto's op de andere. Door de QHD resolutie, wat 2 keer scherper is dan full hd, zie je deze foto's haarscherp. Dit scherm is vooraf gekalibreerd en de HDR10 ondersteuning maakt het beeld helder en kleurrijk. Via de usb C poort sluit je laptops en MacBooks aan op je monitor en laad je ze op met één kabel. Verstel de 35WN75C-W in de hoogte voor een comfortabele zithouding. Tijd voor wat ontspanning? Start dan een game op en speel games vloeiend door de 100 hertz verversingssnelheid.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 2.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.3 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb 3.1 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 63 - 169 cm
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 107 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 35 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 12,53 euro
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik per 1000h 39 kWh
Energieverbruik per jaar 56,94 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 83,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Diepte 25 cm
Gewicht 8,3 kg
Hoogte 57,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 886267
Fabrikantcode 35WN75C-W.AEU
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm