LG Ultragear 24gn650-b
LG Ultragear 24gn650-b
LG 24GN650-B
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-03-2024
Vind de beste deal voor LG Ultragear 24gn650-b
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
LG 24GN650-B
Aansluitingsmogelijkheden
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 2
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 144 Hz
Scherm responstijd 1 milliseconde
EAN
EAN 8806091722355
Fysieke kenmerken
Curved
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Draaibaar scherm
Hoogte instelbaar
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 24 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Scherm + Stroomkabel + HDMI kabel
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer
Merk LG
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Verversingssnelheid 144 Hz
Modelgegevens
EAN 8806091722355
Merk LG
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 450 mm
Verpakking hoogte 200 mm
Verpakking lengte 770 mm