LG 27BL650C
LG 27BL650C
De LG 27BL650C is een 27 inch monitor voor zakelijk gebruik. Dit 27 inch scherm is 7 centimeter breder dan de 24 inch variant, waardoor je meer schermruimte hebt. Door het IPS paneel ervaar je natuurgetrouwe kleuren met een brede kijkhoek. Je kalibreert de kleuren eenvoudig in het in-screen menu. Ee...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-04-2025
Vind de beste deal voor LG 27BL650C
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De LG 27BL650C is een 27 inch monitor voor zakelijk gebruik. Dit 27 inch scherm is 7 centimeter breder dan de 24 inch variant, waardoor je meer schermruimte hebt. Door het IPS paneel ervaar je natuurgetrouwe kleuren met een brede kijkhoek. Je kalibreert de kleuren eenvoudig in het in-screen menu. Een blauw licht filter en flikkervrije technologie voorkomen vermoeide ogen wanneer je lang achter de computer zit. Met de usb C aansluiting verbind én laad je jouw apparaat. Je draait het scherm naar links of rechts, kantelt hem naar voren of achter, draait hem 90 graden én verstelt hem in hoogte voor een comfortabele zithouding. Dankzij het vrijwel randloze design is deze monitor zeer geschikt voor een twee schermen set-up. Dit zorgt voor extra schermruimte.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 84 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 26,8 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 7,1 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61 cm
Breedte bezel (schermrand) 6 mm
Diepte 24 cm
Gewicht 6,7 kg
Hoogte 53 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm