LG UltraFine 27UQ850-W
LG UltraFine 27UQ850-W
Ultiem contrast en waanzinwekkende kleurenHet 27 inch UHD 4K (3840x2160) Nano IPS Black beeldscherm biedt uitzonderlijke beelden en nauwkeurige kleuren met DCI-P3 98% (typ.). Het helpt de maker te werken met 4K-beelden of video's in hoge resolutie, ook de brede kijkhoek maakt het draaien van versch...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-09-2024
Vind de beste deal voor LG UltraFine 27UQ850-W
Ultiem contrast en waanzinwekkende kleuren
Het 27 inch UHD 4K (3840x2160) Nano IPS Black beeldscherm biedt uitzonderlijke beelden en nauwkeurige kleuren met DCI-P3 98% (typ.). Het helpt de maker te werken met 4K-beelden of video's in hoge resolutie, ook de brede kijkhoek maakt het draaien van verschillende programma's tegelijk mogelijk.
Levendige kleuren en een breed beeld.
Dieper zwart voor efficiënte creativiteit**
VESA DisplayHDR™ 400
Gedetailleerde en heldere HDR
Multi-interface
Veel connectiviteit voor diverse professionele apparaten
LG UltraFine™ is compatibel met verschillende soorten apparaten door de aanwezigheid van USB Type-C™ (PD 90W), DisplayPort, HDMI-poort en twee USB-poorten.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female RJ-45 poort 0
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb A naar usb B
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form), Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 2000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 44 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 0,03 mm
Curved
Diepte 4,4 cm
Gewicht 5,65 kg
Hoogte 36,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932919
Fabrikantcode 27UQ850-W.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm