LG 24QP750
LG 24QP750
Organiseer je (thuis)werkplek via usb C met de LG24QP750 24 inch QHD HDR monitor. Met de usb C en DisplayPort poorten heb je de mogelijkheid om de LG monitor aan een ander scherm te koppelen. Zo vergroot je de schermruimte en werk je eenvoudig op 2 schermen tegelijkertijd. Daarnaast biedt de usb C p...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-12-2023
Vind de beste deal voor LG 24QP750
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Organiseer je (thuis)werkplek via usb C met de LG24QP750 24 inch QHD HDR monitor. Met de usb C en DisplayPort poorten heb je de mogelijkheid om de LG monitor aan een ander scherm te koppelen. Zo vergroot je de schermruimte en werk je eenvoudig op 2 schermen tegelijkertijd. Daarnaast biedt de usb C poort 65 watt aan vermogen om externe apparaten op te laden, zoals je laptop of smartphone. De QHD resolutie projecteert beelden 2 keer scherper dan bij full hd. In combinatie met de HDR10 ondersteuning zorgt dit voor een levendige en natuurgetrouwe weergave op je scherm. Ga je een lange werkdag tegemoet? Kantel, draai en verstel de monitor in de hoogte om de juiste ergonomische zithouding aan te nemen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 122 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 23 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 4 mm
Diepte 24 cm
Gewicht 5,5 kg
Hoogte 37,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 881835
Fabrikantcode 24QP750-B.AEU
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm