LG Ultragear 24gn65r-b - 24 Inch 1920 X 1080 (full Hd) 1 Ms 144 Hz
Geniet van scherpe kleurweergave op de LG UltraGear 24GN65R-B 24 inch 144Hz full hd HDR gaming monitor. Je ervaart natuurgetrouwe beelden door de combinatie van HDR10 met het 99% bereik van het sRGB profiel. Met een verversingssnelheid van 144 hertz geeft deze LG monitor jouw favoriete games vloeien...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-09-2025
Vind de beste deal voor LG Ultragear 24gn65r-b - 24 Inch 1920 X 1080 (full Hd) 1 Ms 144 Hz
Geniet van scherpe kleurweergave op de LG UltraGear 24GN65R-B 24 inch 144Hz full hd HDR gaming monitor. Je ervaart natuurgetrouwe beelden door de combinatie van HDR10 met het 99% bereik van het sRGB profiel. Met een verversingssnelheid van 144 hertz geeft deze LG monitor jouw favoriete games vloeiend weer. De reactietijd van 1 milliseconde maakt de 24GN65R ook geschikt voor veeleisende shooters of multiplayer spellen, wanneer je over de juiste componenten beschikt. Gebruik je een AMD videokaart? Dan zorgt de FreeSync technologie ervoor dat je geen last hebt van haperingen. Naast pc gaming is deze monitor ook geschikt voor full hd console gaming. Sluit je PS5 of Xbox Series X|S aan via de hdmi 2.0 poort en speel je games op 120 hertz in full hd.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 1 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 10,51 euro
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik per 1000h 18 kWh
Energieverbruik per jaar 26,28 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 0,3 mm
Curved
Diepte 29,1 cm
Gewicht 5,6 kg
Hoogte 55,1 cm
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 925394
Fabrikantcode 24GN65R-B.BEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm