LG 27BR650B-C
LG 27BR650B-C
Combineer een scherp beeld en een georganiseerd bureau in één met de LG 27BR650B-C 27 inch full hd usb C monitor. Door de ingebouwde usb C poort combineer je beeld, data en stroom in één. Je gebruikt deze poort voor het verzenden van beeldsignalen, het verzenden van data en het opladen van een lapto...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG 27BR650B-C
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Combineer een scherp beeld en een georganiseerd bureau in één met de LG 27BR650B-C 27 inch full hd usb C monitor. Door de ingebouwde usb C poort combineer je beeld, data en stroom in één. Je gebruikt deze poort voor het verzenden van beeldsignalen, het verzenden van data en het opladen van een laptop of ander apparaat (65 W). Zo heb je altijd een volle batterij en heb je geen kabels die in de war gaan. Deze monitor plaats je ook gemakkelijk in een duo set-up door de dunne schermranden. Zo vergroot je niet alleen je schermruimte, maar open je ook meer vensters en tabbladen naast elkaar. Je multitaskt makkelijker, zonder dat je last hebt van een dikke rand in het midden. Tijdens je werkdag wil je natuurlijk een goede zithouding aannemen. Kantel, draai of verstel het scherm in de hoogte en maak zo een ergonomisch verantwoorde set-up, waarmee je nek- en rugklachten voorkomt. Werk je met veel verticale bestanden, zoals pdf bestanden of html codes? Draai het scherm dan 45 graden en je plaatst deze in pivot mode. In deze portretmodus lees je tekstdocumenten makkelijker of heb je een beter overzicht in verticale bestanden.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form), Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 11,1 euro
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik per 1000h 19 kWh
Energieverbruik per jaar 27,74 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,17 cm
Breedte bezel (schermrand) 0,3 mm
Curved
Diepte 5 cm
Gewicht 7,95 kg
Hoogte 36,41 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 924971
Fabrikantcode 27BR650B-C.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm