LG Libero 27BQ70C-B
LG Libero 27BQ70C-B
Creëer een unieke werkhouding en ga overal aan de slag met de LG Libero 27BQ70C-B 27 inch QHD usb C monitor. Deze monitor is uitgerust met een unieke monitorvoet, waarmee je het scherm staand op een bureau zet, maar ook aan een muur hangt. Zo heb je extra veel ruimte op je bureau, bijvoorbeeld voor...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 21-08-2023
Vind de beste deal voor LG Libero 27BQ70C-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Creëer een unieke werkhouding en ga overal aan de slag met de LG Libero 27BQ70C-B 27 inch QHD usb C monitor. Deze monitor is uitgerust met een unieke monitorvoet, waarmee je het scherm staand op een bureau zet, maar ook aan een muur hangt. Zo heb je extra veel ruimte op je bureau, bijvoorbeeld voor een extra monitor, een laptop of andere accessoires. Daarnaast organiseer je jouw werkplek gemakkelijk via de ingebouwde usb C poort. Deze verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt je apparaat op met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een volle batterij wanneer je weer doorgaat, of naar een andere werkplek moet. Je geniet van scherpe beelden en levendige kleuren door de combinatie van de QHD resolutie en HDR10 ondersteuning. Zo is deze monitor ook geschikt voor fotobewerking. Wil je naar je favoriete nummers luisteren tijdens het werken? Geen zorgen, de ingebouwde luidsprekers heb je geen externe speakers nodig.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 1
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 22,19 euro
Energieverbruik actief 38 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 55,48 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W