LG UltraGear OLED 27GR95QE-B
LG UltraGear OLED 27GR95QE-B
Born to Game. Ontdek 's werelds 1e 240 Hz OLED-gamingmonitor met 0,03 ms (GtG) reactietijd. Deze monitor ondersteunt de snelste refreshrate en responstijd per met 240Hz-refreshrate en 0,03 ms reactietijd. Aangezien OLED-schermen op 27-inch gamingmonitoren worden gebruikt en HDR10 en DCI-P3 98,5%...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-05-2026
Vind de beste deal voor LG UltraGear OLED 27GR95QE-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Born to Game.
Ontdek 's werelds 1e 240 Hz OLED-gamingmonitor met 0,03 ms (GtG) reactietijd. Deze monitor ondersteunt de snelste refreshrate en responstijd per met 240Hz-refreshrate en 0,03 ms reactietijd. Aangezien OLED-schermen op 27-inch gamingmonitoren worden gebruikt en HDR10 en DCI-P3 98,5% (Typ.) een breed kleurbereik ondersteunen, kan de LG UltraGear™-monitor gamers helpen om in de game op te gaan.
SELF-LIT OLED.
Antispiegeling en lage reflectie
Toon alleen de game
Ongelooflijke snelheid, OLED 240Hz-refreshrate.
Een ultrahoge snelheid van 240 Hz laat gamers het volgende frame sneller zien en zorgt ervoor dat het beeld vloeiender wordt. De gamers kunnen sneller reageren op tegenstanders en zich makkelijker richten op doelwitten. De 27GR95QE kan tot 240Hz-refreshrate aan met HDMI 2.1. Dit betekent dat gamers volledig kunnen genieten van de QHD-resolutie en 240 Hz via DisplayPort of HDMI.
Extreem snel 0,03 ms (GtG) reactietijd
NVIDIA G-Sync®-compatibel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb A naar usb B
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1500000
HDR ondersteuning
Helderheid 200 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype OLED
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 0,03 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 21,9 euro
Energieverbruik actief 74 W
Energieverbruik per 1000h 24 kWh
Energieverbruik per jaar 35,04 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,44 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 45,3 cm
Gewicht 7,35 kg
Hoogte 35,06 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Meerkleurig
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 923630
Fabrikantcode 27GR95QE-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm