LG Ergo 32QP880-B
LG Ergo 32QP880-B
Verstel de LG Ergo 32QP880-B 32 inch QHD usb C monitor naar je eigen wensen en zorg altijd voor een ergonomische werkhouding. De monitor is uitgerust met een ergonomisch verstelbare monitorarm, die je via de duimschroef vastmaakt aan je bureau. Hiermee draai, kantel en verstel je het scherm in de ho...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-09-2025
Vind de beste deal voor LG Ergo 32QP880-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Verstel de LG Ergo 32QP880-B 32 inch QHD usb C monitor naar je eigen wensen en zorg altijd voor een ergonomische werkhouding. De monitor is uitgerust met een ergonomisch verstelbare monitorarm, die je via de duimschroef vastmaakt aan je bureau. Hiermee draai, kantel en verstel je het scherm in de hoogte, waarmee je nek- en rugklachten voorkomt. Door de QHD resolutie, HDR10 ondersteuning en het IPS paneel ervaar je altijd heldere en scherpe kleuren, ook wanneer je niet direct voor het scherm zit. Handig wanneer je samen met iemand een film wilt kijken, of even wat werk wilt laten zien. Daarnaast organiseer je het bureau met één kabel, via de usb C poort. Deze poort zet data over, verzendt beeldsignalen en laadt apparaten op, met een geleverd vermogen van 95 watt. Zo heb je altijd een volle batterij wanneer je klaar bent met werken.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 2
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 93,24 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 31,5 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 58,4 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 37 kWh
Energieverbruik per jaar 58,4 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 63,55 cm
Breedte bezel (schermrand) 0,2 mm
Curved
Diepte 47 cm
Gewicht 11 kg
Hoogte 71,43 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 901750
Fabrikantcode 32QP880-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm