LG 24MK400H
LG 24MK400H
De LG 24MK400H is een 24 inch monitor voor alledaags gebruik. Op het scherm met een resolutie van 1920 bij 1080 pixels kijk je bijvoorbeeld Netflix, werk je aan je tekstbestanden en gebruik je je favoriete browser. Sluit je koptelefoon rechtstreeks op je scherm aan en geniet van je favoriete muziek,...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-06-2021
Vind de beste deal voor LG 24MK400H
De LG 24MK400H is een 24 inch monitor voor alledaags gebruik. Op het scherm met een resolutie van 1920 bij 1080 pixels kijk je bijvoorbeeld Netflix, werk je aan je tekstbestanden en gebruik je je favoriete browser. Sluit je koptelefoon rechtstreeks op je scherm aan en geniet van je favoriete muziek, films of series. Door de verversingssnelheid van 75 Hz bekijk je beelden vloeiender dan op een 60 Hz scherm.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype TN paneel
Percentage kleurdekking sRGB 93 %
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,6 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 29 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 7,95 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 55,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 12 mm
Diepte 18,19 cm
Gewicht 2,8 kg
Hoogte 42,05 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm