LG UltraGear 27GR75Q-B
LG UltraGear 27GR75Q-B
Plus- en minpunten Haarscherp en snel met 1 ms reactietijd en 165 Hz op een QHD resolutie Freesync Premium ondersteuning en G-sync compatible Deze monitor bevat geen ingebouwde speakers Productbeschrijving De LG Ultragear 27GR75Q-B is de opvolger van een van ’s werelds populairste gaming monitore...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-11-2025
Vind de beste deal voor LG UltraGear 27GR75Q-B
Plus- en minpunten
  • Haarscherp en snel met 1 ms reactietijd en 165 Hz op een QHD resolutie
  • Freesync Premium ondersteuning en G-sync compatible
  • Deze monitor bevat geen ingebouwde speakers
Productbeschrijving
Wist je dat..
Aansluitingen
  • HDMI (2x)
  • DisplayPort 1.4 (1x)
  • Koptelefoon (1x)
Standaard meegeleverd
  • DisplayPort Kabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 5,1 cm
Gewicht 6,19 kg
Hoogte 37,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Meerkleurig
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932916
Fabrikantcode 27GR75Q-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm