LG Ultragear 27gs60qc-b.aeuq - 27 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 180 Hz
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG Ultragear 27gs60qc-b.aeuq - 27 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 180 Hz
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
LG 27GS60QC-B UltraGear Gaming Monitor: Jouw Nieuwe Gaming Partner
Indrukwekkende Beeldkwaliteit
Met zijn 27 inch scherm en een resolutie van 2560 x 1440 pixels, brengt de 27GS60QC-B je games tot leven. Vergeet pixeljacht, deze monitor heeft een pixel pitch die zo klein is dat je meer kans hebt een speld in een hooiberg te vinden. Terwijl je door de kleurrijke wereld van The Witcher 3 dwaalt, zullen de levendige kleuren en diepe contrasten je laten geloven dat je echt in Novigrad bent. Zelfs Geralt zou jaloers zijn op deze beeldkwaliteit.
Supersnelle Prestaties
Heb je ooit geprobeerd een race te winnen in Forza Horizon op een trage monitor? Het is alsof je in een Lada probeert te racen tegen een Ferrari. Maar met een verversingssnelheid van 180Hz en een reactietijd van 1ms, zul je met de 27GS60QC-B als een raket door die bochten vliegen. Het is alsof je een persoonlijke pitcrew hebt die ervoor zorgt dat elke frame perfect wordt weergegeven, waardoor je geen enkele milliseconde mist.
Gaming Features die je Moet Hebben
Comfortabel en Gebruiksvriendelijk
Energiezuinig en Milieuvriendelijk
Je moeder zegt altijd dat je de lichten moet uitdoen om energie te besparen. Gelukkig verbruikt deze monitor slechts 19W in normale modus. Dus je kunt haar met een gerust hart vertellen dat je niet alleen je tegenstanders verslaat, maar ook energie bespaart.