LG 24BN650Y
LG 24BN650Y
Creëer een comfortabele en ergonomische thuiswerkplek met de LG 24BN650Y 24 inch full hd monitor. Door het scherm te kantelen, te draaien of in de hoogte te verstellen zorg je voor een ergonomische werkhouding en voorkom je nek- en rugklachten. Na het werk een film of Netflix serie kijken? Het IPS p...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-11-2022
Vind de beste deal voor LG 24BN650Y
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Creëer een comfortabele en ergonomische thuiswerkplek met de LG 24BN650Y 24 inch full hd monitor. Door het scherm te kantelen, te draaien of in de hoogte te verstellen zorg je voor een ergonomische werkhouding en voorkom je nek- en rugklachten. Na het werk een film of Netflix serie kijken? Het IPS paneel zorgt ervoor dat je vanuit iedere kijkhoek dezelfde scherpe beelden en kleuren ziet. Naast de poorten om je monitor te verbinden met de desktop, heeft dit LG scherm ook 2 usb 3.0 poorten. Hiermee verbind je accessoires, zoals een muis, toetsenbord of harde schijf, met je computer. Zo hoef je niet iedere keer een accessoire op te offeren of iedere keer onder het bureau te kruipen om een om te wisselen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4b poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 1
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 98 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 23,6 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 11,91 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,94 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 24 cm
Gewicht 5,7 kg
Hoogte 50,56 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm