LG UltraGear 27GP95R-B
LG UltraGear 27GP95R-B
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-10-2022
Vind de beste deal voor LG UltraGear 27GP95R-B
De LG 27GP95R-B is een monitor voor die hard gamers, die zowel aan pc als console gaming doen. Dit 27 inch beeldscherm heeft een hoge verversingssnelheid van 160 hertz en een lage reactietijd van 1 milliseconde. Hierdoor game je zonder haperingen of ghosting en versla je al je tegenstanders, terwijl je van vloeiende beelden geniet. Heb je een krachtige videokaart? Dan game je in 4K, wat 4 keer scherper is dan full hd. Daarnaast beschikt de monitor over 2 hdmi 2.1 poorten, waardoor je ook een Xbox Series X, Xbox Series S of PlayStation 5 op de monitor aansluit. De 27GP95R-B is compatibel met zowel G-Sync als FreeSync 2. Hierdoor lopen je fps en hertz gelijk, ongeacht welk merk videokaart je hebt of in HDR gamet. De DisplayHDR 600 en 98% dekking binnen het DCI-P3 profiel zorgen voor een hoge helderheid, mooie kleuren en een prettig contrast. Zo komen je games echt tot leven en zie je beter in donkere omgevingen. Daarnaast zorgt het IPS paneel voor een natuurgetrouwe kleurweergave, zelfs wanneer je niet recht voor het scherm zit. Je kantelt, roteert en verstelt het scherm in hoogte.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 160 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 29,2 euro
Energieverbruik actief 65 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,92 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 29,12 cm
Gewicht 7,4 kg
Hoogte 57,47 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 914335
Fabrikantcode 27GP95R-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm