LG 24QP550-B - 23.8"
LG 24QP550-B - 23.8"
Kom comfortabel je werkdag door met de LG 24QP550 24 inch QHD HDR monitor. Verstel de monitor naar jouw wensen en creëer zo een ergonomische werkhouding. Ga je aan de slag met programmeren of webdesign? Kantel de monitor dan 90 graden en voer je werk uit in pivot-stand. De QHD resolutie projecteert...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-10-2024
Vind de beste deal voor LG 24QP550-B - 23.8"
Kom comfortabel je werkdag door met de LG 24QP550 24 inch QHD HDR monitor. Verstel de monitor naar jouw wensen en creëer zo een ergonomische werkhouding. Ga je aan de slag met programmeren of webdesign? Kantel de monitor dan 90 graden en voer je werk uit in pivot-stand. De QHD resolutie projecteert beelden 2 keer scherper dan een full hd resolutie, waardoor je films gedetailleerder afspelen. Daarnaast is het ook mogelijk om hobbymatige foto- en videobewerking uit te voeren, door de HDR10 ondersteuning. Deze combinatie zorgt niet alleen voor scherpe beelden, maar ook voor natuurgetrouwe kleuren op het scherm.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 122 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik per 1000h 20 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 6 mm
Diepte 24 cm
Gewicht 5,5 kg
Hoogte 37,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 885180
Fabrikantcode 24QP550-B.AEU
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm