LG UltraWide 34WR50QC
LG UltraWide 34WR50QC
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-01-2026
Vind de beste deal voor LG UltraWide 34WR50QC
Klaar met werken? Tijd voor ontspanning
Waarom een ultrawide van LG?
  • Het paneel is gekalibreerd en beschikt over 99% sRGB-dekking.
Aansluitingen
  • HDMI (2x)
  • DisplayPort 1.4 (1x)
  • Koptelefoon (1x)
Standaard meegeleverd
  • HDMI Kabel
  • DisplayPort Kabel
  • Stroomkabel
  • Handleiding
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 53 - 155 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte QHD+
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 18,1 euro
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik per 1000h 31 kWh
Energieverbruik per jaar 45,26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 9,2 cm
Gewicht 5,9 kg
Hoogte 35,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Scherm kromming 1800 R
Uitstraling Gaming, Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932285
Fabrikantcode 34WR50QC-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm