LG UltraGear 27GQ50F-B
LG UltraGear 27GQ50F-B
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-04-2025
Vind de beste deal voor LG UltraGear 27GQ50F-B
Maar dat is niet alles - deze monitor is ontworpen met gamers in gedachten. Met een snelle vernieuwingsfrequentie van 165 Hz en een reactietijd van slechts 1 ms (MBR), geniet je van vloeiende beelden zonder haperingen of ghosting. Het minimaliseert de inputvertraging, waardoor je snelle en nauwkeurige acties kunt uitvoeren, zodat je altijd een stap voor blijft op je tegenstanders.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 90 %
Pixel-dichtheid 110,58 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 12,26 euro
Energieverbruik actief 32 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 3,9 cm
Gewicht 3,87 kg
Hoogte 36,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932915
Fabrikantcode 27GQ50F-B.AEUQ
Garantie 2 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm