AOC U34V5C/BK
AOC U34V5C/BK
De AOC U34V5C/BK is een 34 inch ultrawide QHD usb C monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Je organiseert je hele bureau via de usb C poort, waarmee je beeldsignalen verzendt, data overzet en...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor AOC U34V5C/BK
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
De AOC U34V5C/BK is een 34 inch ultrawide QHD usb C monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Je organiseert je hele bureau via de usb C poort, waarmee je beeldsignalen verzendt, data overzet en je apparaat oplaadt met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een volle batterij wanneer je weggaat. Door de ultrawide beeldverhouding heb je extra schermruimte tot je beschikking. Zo open je meerdere vensters en programma's naast elkaar en heb je een beter overzicht van je werk. Dit zorgt voor een betere multitasking. Gebruik je de monitor met meerdere apparaten tegelijkertijd? Picture By Picture geeft je de optie om beide signalen tegelijkertijd te tonen op de monitor. Het blauw licht filter en de trillingsvrije technologie verminderen vermoeide en geïrriteerde ogen. Je verstelt deze AOC niet alleen in hoogte, maar je kantelt en roteert het scherm ook. Hierdoor stel je een ideale zithouding in.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 90 %
Percentage kleurdekking sRGB 121 %
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 31,03 euro
Energieverbruik actief 60 W
Energieverbruik per 1000h 34 kWh
Energieverbruik per jaar 49,64 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 25 cm
Gewicht 9,14 kg
Hoogte 53,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 916233
Fabrikantcode U34V5C/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm