AOC Q32V5CE/BK
AOC Q32V5CE/BK
Organiseer je bureau met de ingebouwde usb C poort van de AOC 32V5CE/BK 32 inch full hd usb C monitor en ga geordend je werkdag door. Deze poort verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt een extern apparaat op met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een opgeladen batterij. Op het IPS pan...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-06-2025
Vind de beste deal voor AOC Q32V5CE/BK
Organiseer je bureau met de ingebouwde usb C poort van de AOC 32V5CE/BK 32 inch full hd usb C monitor en ga geordend je werkdag door. Deze poort verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt een extern apparaat op met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een opgeladen batterij. Op het IPS paneel zie je scherpe beelden vanuit iedere kijkhoek, ook wanneer je niet direct voor het scherm zit. Op deze manier geniet van je favoriete films en series na werk. Daarnaast heb je extra veel schermruimte op deze 32 inch monitor. Je opent meerdere programma's en vensters naast elkaar, waardoor je minder vaak hoeft te wisselen. Hierdoor multitask je efficiënter en heb je een beter overzicht van al je werk. Ook geniet je van extra scherpe kleuren door de 90% dekking binnen het DCI-P3 kleurprofiel en 96% dekking binnen het Adobe RGB kleurprofiel. Zo ga je ook aan de slag met hobbymatige foto- en videobewerking.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 36,5 euro
Energieverbruik actief 50 W
Energieverbruik per 1000h 40 kWh
Energieverbruik per jaar 58,4 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 21,5 cm
Gewicht 8,52 kg
Hoogte 51,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 913417
Fabrikantcode Q32V5CE/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm