Aoc 27G2SU/BK
Aoc 27G2SU/BK
27" gaming monitor met 165Hz verversingsfrequentie, 1ms MPRT responstijd, ingebouwde USB-hub en FreeSync Premium De 27G2SU/BK is ons 27" model voor de gamer die zowel hoge eisen stelt aan een hoge prestatie als aan comfort. Het is niet alleen voorzien van een ingebouwde USB-hub en een ergonomische i...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-04-2023
Vind de beste deal voor Aoc 27G2SU/BK
27" gaming monitor met 165Hz verversingsfrequentie, 1ms MPRT responstijd, ingebouwde USB-hub en FreeSync Premium De 27G2SU/BK is ons 27" model voor de gamer die zowel hoge eisen stelt aan een hoge prestatie als aan comfort. Het is niet alleen voorzien van een ingebouwde USB-hub en een ergonomische in hoogte verstelbare standaard, maar het biedt ook 1080p Full High Definition (FHD), lage input lag, AMD FreeSync Premium, 2W stereo-luidsprekers en een breed spectrum van kleuren.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.1
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122 %
Pixel-dichtheid 0 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 22,7 cm
Gewicht 5,12 kg
Hoogte 52,9 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Product
Afhandeling van je defect Carry-in-garantie
Artikelnummer 895573
Fabrikantcode 27G2SU/BK
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm