AOC 24B2XH/EU
AOC 24B2XH/EU
Vermijd vermoeide ogen tijdens het (thuis)werken dankzij het blauw licht filter en trillingsvrije technologie van de AOC 24B2XH/EU 24 inch full hd monitor. Zo is een uurtje langer doorwerken, of een film kijken na werktijd geen probleem meer. Behoefte aan meer schermruimte? Dankzij de dunne schermra...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-09-2024
Vind de beste deal voor AOC 24B2XH/EU
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Vermijd vermoeide ogen tijdens het (thuis)werken dankzij het blauw licht filter en trillingsvrije technologie van de AOC 24B2XH/EU 24 inch full hd monitor. Zo is een uurtje langer doorwerken, of een film kijken na werktijd geen probleem meer. Behoefte aan meer schermruimte? Dankzij de dunne schermranden is het mogelijk om 2 of meerdere schermen naast elkaar te plaatsen. Zo hoef je minder snel tussen tabbladen te wisselen, omdat je meer ruimte hebt. Door de 75 Hertz verversingssnelheid is deze monitor ook geschikt voor het draaien van simpele games. Zo speel je bijvoorbeeld een potje FIFA of Fortnite om te ontspannen na een lange werkdag. Kies je voor een film? Op het IPS paneel ervaar je ware kleuren en scherpe beelden vanuit iedere kijkhoek voor een prettige kijkervaring.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 81,79 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 5,04 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 93 mm
Diepte 17 cm
Gewicht 2,7 kg
Hoogte 41,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm