AOC 24G2SPAE/BK
AOC 24G2SPAE/BK
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-02-2026
Vind de beste deal voor AOC 24G2SPAE/BK
INGEBOUWDE SPEAKERS
LAGE INPUT LAG
6 GAMES-MODI
AOC GAME COLOR EN SHADOW CONTROL
AOC G-MENU
PERFECT VOOR GAMING MET EEN CONSOLE
Een groot aantal van onze allerbeste monitoren zijn niet alleen ontwikkeld om met een desktop pc te functioneren, maar zij zijn ook compatibel met consoles. Je kunt hen gemakkelijk koppelen aan je Xbox of PlayStation en van de geweldige beeldkwaliteit genieten. De monitoren ondersteunen tot 120Hz, zodat zelfs de meest recente next generation modellen de hoogste instellingen zullen hebben.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 125 %
Pixel-dichtheid 91,7 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 12,26 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 4,7 cm
Gewicht 3,75 kg
Hoogte 32,2 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 934080
Fabrikantcode 24G2SPAE/BK
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm