AOC U28G2XU2/BK
AOC U28G2XU2/BK
Met de AOC U28G2XU2/BK 28 inch 4K 144 hertz gaming monitor game je met vloeiende beelden en vecht jij je een weg naar de top van de online ranglijsten. Door de 144 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd spelen zelfs de meest veeleisende games en scènes zich vloeiend af. De monitor is uitgerust...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-12-2023
Vind de beste deal voor AOC U28G2XU2/BK
Met de AOC U28G2XU2/BK 28 inch 4K 144 hertz gaming monitor game je met vloeiende beelden en vecht jij je een weg naar de top van de online ranglijsten. Door de 144 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd spelen zelfs de meest veeleisende games en scènes zich vloeiend af. De monitor is uitgerust met FreeSync Premium, waarmee je de verversingssnelheid van je AMD videokaart met die van de monitor synchroniseert. Zo voorkom je haperingen, zelfs wanneer je in HDR gamet. De combinatie van de 4K resolutie en DisplayHDR 400 ondersteuning zorgen voor scherpe beelden en realistische kleuren. Zo komen de skylines of landschappen in je open world games nog beter naar voren. Voor een game marathon moet je uiteraard comfortabel aan de slag gaan. Kantel, draai of verstel de monitor daarom in de hoogte om zo de juiste zithouding aan te nemen. Hiermee voorkom je nek- en rugklachten en ga je in alle rust aan de slag met je sessie. Daarnaast is deze monitor zeer geschikt voor next gen console gaming. Door de hdmi 2.1 poorten ga je aan de slag met console gaming in 4K op 120Hz, ook met een PlayStation 5 of Xbox Series X.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 370 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 124 %
Pixel-dichtheid 157 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 28 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 30,11 euro
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik per 1000h 33 kWh
Energieverbruik per jaar 48,18 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 63,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 22,7 cm
Gewicht 6,37 kg
Hoogte 53,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 913421
Fabrikantcode U28G2XU2/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm