AOC 27G2AE/BK
AOC 27G2AE/BK
Met een verversingssnelheid van 144 Hertz en 1ms reactietijd game je vloeiend en zonder haperingen op de AOC 27G2AE/BK 27 inch full hd gaming monitor. Dankzij de FreeSync Premium heb je de optie om je AMD videokaart probleemloos te gebruiken. Deze technologie zorgt ervoor dat zowel je videokaart als...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-03-2023
Vind de beste deal voor AOC 27G2AE/BK
Met een verversingssnelheid van 144 Hertz en 1ms reactietijd game je vloeiend en zonder haperingen op de AOC 27G2AE/BK 27 inch full hd gaming monitor. Dankzij de FreeSync Premium heb je de optie om je AMD videokaart probleemloos te gebruiken. Deze technologie zorgt ervoor dat zowel je videokaart als monitor synchroon lopen, zodat er geen haperingen optreden. Snel tussen games switchen? Gebruik de 6 Games Mode, waarmee je grafische instellingen voor 6 verschillende games instelt. Zo switch je snel tussen een first person shooter en een race game, zonder alles opnieuw in te stellen. Met de ingebouwde luidsprekers geniet je tijdens het gamen van alle muziek en geluidseffecten.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 6,64 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 107,3 mm
Diepte 22,7 cm
Gewicht 3,85 kg
Hoogte 52,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm