AOC Q27V5CW/BK
AOC Q27V5CW/BK
De AOC Q27V5CW/BK is een 27 inch QHD usb C monitor met ingebouwde webcam voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. De dunne randen maken het scherm ook uiterst geschikt voor een setup met 2 of meer monit...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-05-2026
Vind de beste deal voor AOC Q27V5CW/BK
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
De AOC Q27V5CW/BK is een 27 inch QHD usb C monitor met ingebouwde webcam voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. De dunne randen maken het scherm ook uiterst geschikt voor een setup met 2 of meer monitoren. Zo vergroot je eenvoudig je schermruimte, zonder dat je last hebt van een dikke schermrand in het midden. Je organiseert je hele bureau via de usb C poort, waarmee je beeldsignalen verzendt, data overzet en je apparaat oplaadt met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een volle batterij wanneer je weggaat. Met de ingebouwde Windows Hello webcam log je veilig in via gezichtsherkenning en houd je meteen videogesprekken met collega's, vrienden of familieleden. Op het IPS paneel van het scherm ervaar je vanuit iedere hoek scherpe en heldere beelden in QHD. Zo laat je probleemloos een presentatie zien aan de collega naast je. Werk je lang door? Geen probleem. Het blauw licht filter en de trillingsvrije technologie verminderen vermoeide en geïrriteerde ogen. Je verstelt deze AOC niet alleen in hoogte, maar je kantelt en roteert het scherm ook. Hierdoor stel je een ideale zithouding in. Je hangt deze monitor aan de muur met een een VESA muurbeugel, bijvoorbeeld wanneer je extra ruimte wilt op het bureau.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 94 %
Percentage kleurdekking sRGB 126 %
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, FreeSync 2
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 28,29 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 31 kWh
Energieverbruik per jaar 45,26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 20 cm
Gewicht 6,64 kg
Hoogte 53,1 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 916232
Fabrikantcode Q27V5CW/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm