AOC 24B2XHM2
AOC 24B2XHM2
Door de dunne schermranden is de AOC 24B2XHM2 24 inch full hd monitor geschikt voor een setup op je thuiswerkplek of kantoor met 2 of meer schermen naast elkaar. Hierdoor heb je meer schermruimte en werk je efficiënter met meer vensters en programma's naast elkaar. De monitor is uitgerust met een b...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-06-2024
Vind de beste deal voor AOC 24B2XHM2
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Door de dunne schermranden is de AOC 24B2XHM2 24 inch full hd monitor geschikt voor een setup op je thuiswerkplek of kantoor met 2 of meer schermen naast elkaar. Hierdoor heb je meer schermruimte en werk je efficiënter met meer vensters en programma's naast elkaar. De monitor is uitgerust met een blauw licht filter, dat vermoeide ogen, hoofdpijn en slaapproblemen voorkomt bij langdurig gebruik. Ook handig als je na werktijd een film wilt kijken of een spelletje wilt spelen. Met een verversingssnelheid van 75 Hertz en een reactietijd van 4ms speel je eenvoudige games op deze monitor, zoals FIFA 21 of Fortnite.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 91,79 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 5,04 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 7 mm
Diepte 17,1 cm
Gewicht 2,7 kg
Hoogte 41,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm