AOC C27G2ZE/BK
AOC C27G2ZE/BK
Game met vloeiende beelden op de AOC C27G2ZE/BK. Deze 27 inch gaming monitor heeft namelijk een hoge verversingssnelheid van 240Hz. Hierdoor bewegen je karakters en voertuigen zeer realistisch. De reactietijd van slechts 0,5 milliseconden voorkomt motion blur. Zo draaien je games als een zonnetje en...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-09-2024
Vind de beste deal voor AOC C27G2ZE/BK
Game met vloeiende beelden op de AOC C27G2ZE/BK. Deze 27 inch gaming monitor heeft namelijk een hoge verversingssnelheid van 240Hz. Hierdoor bewegen je karakters en voertuigen zeer realistisch. De reactietijd van slechts 0,5 milliseconden voorkomt motion blur. Zo draaien je games als een zonnetje en ben je de tegenstander te snel af. Het beeldscherm van de C27G2ZE/BK buigt zich om je gezichtsveld heen. Hierdoor overzie je het hele scherm, zonder je hoofd te bewegen. Heb je een AMD videokaart? Dan voorkomt FreeSync Premium screen tearing en compenseert het lage framerates. Door de smalle schermranden plaats je gemakkelijk 2 of zelfs 3 monitoren naast elkaar. Dankzij 105% sRGB dekking en 350 nits helderheid game je met kleurrijke beelden, zelfs in fel verlichte ruimtes.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 0,5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 31 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 8,21 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 0 mm
Diepte 22,7 cm
Gewicht 5,5 kg
Hoogte 36,7 cm
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm