AOC U28G2AE/BK
AOC U28G2AE/BK
De AOC U28G2AE/BK is een 28 inch 4K gaming monitor, voor de beginnende 4K gamer. Je ervaart beelden 4 keer scherper dan bij full hd door de 4K resolutie, wat voor extra scherpe beelden zorgt. Dankzij het IPS paneel van de monitor ervaar je deze scherpe beelden en ware kleuren vanuit iedere kijkhoek....
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-01-2024
Vind de beste deal voor AOC U28G2AE/BK
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De AOC U28G2AE/BK is een 28 inch 4K gaming monitor, voor de beginnende 4K gamer. Je ervaart beelden 4 keer scherper dan bij full hd door de 4K resolutie, wat voor extra scherpe beelden zorgt. Dankzij het IPS paneel van de monitor ervaar je deze scherpe beelden en ware kleuren vanuit iedere kijkhoek. In het bezit van een AMD videokaart? Met de FreeSync technologie in de monitor lopen je monitor en videokaart synchroon met elkaar, zodat je zonder haperingen geniet van je games. Maak gebruik van de 6 Games Mode om snel van beeldscherminstellingen te wisselen wanneer je een andere game kiest. Zo hoef je niet iedere keer de instellingen zelf te veranderen en stel je eenvoudig je eigen voorkeuren in.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 157 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 28 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 11,92 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 63,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 95,7 mm
Diepte 24,5 cm
Gewicht 6,13 kg
Hoogte 46,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm