AOC 27G2SPU/BK
AOC 27G2SPU/BK
AOC 27G2SPU/BK gaming monitor van 27-inch IPS-scherm met een verversingsfrequentie van 165 Hz. Dit in samenwerking met de 4ms zorgt voor goede game prestaties. Daarnaast heeft deze gaming monitor voldoende aansluitingsmogelijkheden met 2x HDMI, 1x DisplayPort en 4x USB aansluitingen. 90 graden kante...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-06-2024
Vind de beste deal voor AOC 27G2SPU/BK
AOC 27G2SPU/BK gaming monitor van 27-inch IPS-scherm met een verversingsfrequentie van 165 Hz. Dit in samenwerking met de 4ms zorgt voor goede game prestaties. Daarnaast heeft deze gaming monitor voldoende aansluitingsmogelijkheden met 2x HDMI, 1x DisplayPort en 4x USB aansluitingen.
90 graden kantelbaar met ingebouwde speakers
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122 %
Pixel-dichtheid 82 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 22,7 cm
Gewicht 5,2 kg
Hoogte 52,9 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 913420
Fabrikantcode 27G2SPU/BK
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm