Aoc Q27G2S/EU
Aoc Q27G2S/EU
Ervaar vloeiende gameplay en lanceer jezelf naar de koppositiemet de AOC Q27G2S/EU 27 inch 165hz QHD gaming monitor. Het scherm heeft een verversingssnelheid van 165 hertz en een reactietijd van 1 ms. Hierdoor game je altijd met vloeiende beelden, ook in veeleisende situaties. Door de QHD resolutie...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-09-2024
Vind de beste deal voor Aoc Q27G2S/EU
Ervaar vloeiende gameplay en lanceer jezelf naar de koppositiemet de AOC Q27G2S/EU 27 inch 165hz QHD gaming monitor. Het scherm heeft een verversingssnelheid van 165 hertz en een reactietijd van 1 ms. Hierdoor game je altijd met vloeiende beelden, ook in veeleisende situaties. Door de QHD resolutie ervaar je beelden 2 keer scherper dan in full hd. Zo komen de details in je game, zoals schaduwen en grassprieten, nog beter naar voren. Daarnaast is de monitor uitgerust met zowel FreeSync Premium als G-Sync. Hiermee synchroniseer je een AMD of NVIDIA videokaart met de verversingssnelheid van je monitor en voorkom je haperingen tijdens het gamen. Begin je aan een game marathon? Kantel, draai of verstel de monitor in de hoogte voor een ergonomische zithouding. Zo voorkom je nek- en rugklachten na je lange sessie. Deze AOC monitor is ook geschikt voor next gen console gaming. Ga in full hd de strijd aan met je PlayStation 5 of in QHD met je Xbox Series X|S op 120 hertz en laat je tegenstanders zien waarom je bovenaan hoort te staan.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 131 %
Pixel-dichtheid 0 ppi
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 22,7 cm
Gewicht 5,6 kg
Hoogte 52,9 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Carry-in-garantie
Artikelnummer 895574
Fabrikantcode Q27G2S/EU
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm