AOC 24V5CE/BK
AOC 24V5CE/BK
Organiseer je bureau met de ingebouwde usb C poort van de AOC 24V5CE/BK 24 inch full hd usb C monitor en ga geordend je werkdag door. Deze poort verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt een extern apparaat op met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een opgeladen batterij. Op het IPS pan...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-09-2023
Vind de beste deal voor AOC 24V5CE/BK
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Organiseer je bureau met de ingebouwde usb C poort van de AOC 24V5CE/BK 24 inch full hd usb C monitor en ga geordend je werkdag door. Deze poort verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt een extern apparaat op met een vermogen van 65 watt. Zo heb je altijd een opgeladen batterij. Op het IPS paneel zie je scherpe beelden vanuit iedere kijkhoek, ook wanneer je niet direct voor het scherm zit. Op deze manier geniet van je favoriete films en series na werk. Daarnaast voorkomt het scherm vermoeide ogen door het blauw licht filter. Hierdoor heb je ook geen last van hoofdpijn of slaapproblemen na langdurig gebruik. Ook geniet je van extra scherpe kleuren door de 94% dekking binnen het DCI-P3 kleurprofiel en 101% dekking binnen het Adobe RGB kleurprofiel. Zo ga je ook aan de slag met hobbymatige foto- en videobewerking.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 119 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 20,08 euro
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 32,12 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 18,5 cm
Gewicht 4,75 kg
Hoogte 42,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 913412
Fabrikantcode 24V5CE/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm