AOC CQ27G2U/BK
AOC CQ27G2U/BK
Game in QHD met de AOC CQ27G2U/BK. Deze 27 inch gaming monitor heeft 2 keer scherper beeld dan de 27G2U/BK, waardoor je elk detail ziet. De 'C' in de naam staat voor curved. Dit gebogen, vrijwel randloze scherm zorgt voor minder afleiding tijdens het gamen. Door de verversingssnelheid van 144 hertz...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-02-2026
Vind de beste deal voor AOC CQ27G2U/BK
Game in QHD met de AOC CQ27G2U/BK. Deze 27 inch gaming monitor heeft 2 keer scherper beeld dan de 27G2U/BK, waardoor je elk detail ziet. De 'C' in de naam staat voor curved. Dit gebogen, vrijwel randloze scherm zorgt voor minder afleiding tijdens het gamen. Door de verversingssnelheid van 144 hertz spelen al je games vloeiend af, mits je videokaart het aantal fps aan kan. De reactietijd van 1 ms voorkomt ghosting. Zo ben je altijd nét iets sneller dan je tegenstander. Stel FreeSync in om de verversingssnelheid af te stemmen op het aantal fps dat je videokaart produceert. Zo voorkom je haperend beeld. Je kantelt, draait en verstelt de monitor in hoogte voor een fijne zithouding. Met de ingebouwde speakers speel je game-geluiden af.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 108,8 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 7,42 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,24 cm
Breedte bezel (schermrand) 4 mm
Diepte 22,74 cm
Gewicht 5,4 kg
Hoogte 52,86 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm