AOC 24G2SPU/BK
AOC 24G2SPU/BK
Geweldige kleuren, fantastische snelheid Welke game ook maar favoriet is - speel het op de AOC 24G2SPU De 165 Hz verversingsfrequentie van de AOC 24G2SPU, 1 ms MPRT en FreeSync Premium-ondersteuning elimineren stuttering en tearing. Het 23,8-inch IPS-paneel met Full HD-resolutie levert beelden met l...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-05-2024
Vind de beste deal voor AOC 24G2SPU/BK
Geweldige kleuren, fantastische snelheid Welke game ook maar favoriet is - speel het op de AOC 24G2SPU De 165 Hz verversingsfrequentie van de AOC 24G2SPU, 1 ms MPRT en FreeSync Premium-ondersteuning elimineren stuttering en tearing. Het 23,8-inch IPS-paneel met Full HD-resolutie levert beelden met levensechte kleuren.
Een verversingsfrequentie van 165Hz, ruim twee keer de industrie-standaard van 60Hz, maken dat games zijdeglad draaien. Realiseer het potentieel van uw grafische kaart. Vergeet tearing van het beeld en vergeet bewegingsonscherpte. Voel hoe uw reflexen één worden met de actie. Kijk niet meer om.
1MS PIXELRESPONSTIJD
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 97 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 19,16 euro
Energieverbruik actief 22 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 22,7 cm
Gewicht 4,41 kg
Hoogte 50,5 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 913418
Fabrikantcode 24G2SPU/BK
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm