AOC C32G2ZE/BK
AOC C32G2ZE/BK
Game met vloeiende beelden op de AOC C32G2ZE/BK. Deze 32 inch gaming monitor heeft namelijk een hoge verversingssnelheid van 240 hertz. Hierdoor bewegen je karakters en voertuigen zeer realistisch. De reactietijd van 1 ms voorkomt motion blur. Zo draaien je games zonder haperingen en ben je de tegen...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor AOC C32G2ZE/BK
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
Game met vloeiende beelden op de AOC C32G2ZE/BK. Deze 32 inch gaming monitor heeft namelijk een hoge verversingssnelheid van 240 hertz. Hierdoor bewegen je karakters en voertuigen zeer realistisch. De reactietijd van 1 ms voorkomt motion blur. Zo draaien je games zonder haperingen en ben je de tegenstander te snel af. Het beeldscherm van de C32G2ZE/BK buigt zich om je gezichtsveld heen. Hierdoor overzie je het hele scherm, zonder je hoofd te bewegen. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt Freesync Premium ervoor dat je monitor en videokaart gelijk en game je zonder haperingen. Door de smalle schermranden plaats je gemakkelijk 2 of zelfs 3 monitoren naast elkaar en ervaar je een ongekende game ervaring.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 70 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 10,28 euro
Energieverbruik actief 45 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71 cm
Diepte 24,5 cm
Gewicht 7,1 kg
Hoogte 52,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 876446
Fabrikantcode C32G2ZE/BK
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm