AOC U34G3XM/EU
AOC U34G3XM/EU
Ga helemaal op in je favoriete games met de AOC U34G3XM/BK 34 inch QHD UltraWide gaming monitor. Door de 144 hertz verversingssnelheid en 1 ms reactietijd game je met zeer vloeiende beelden, die je een voordeel geven over tegenstanders. Op het ultrawide scherm zie je meer van het speelveld, waardoor...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-10-2024
Vind de beste deal voor AOC U34G3XM/EU
Ga helemaal op in je favoriete games met de AOC U34G3XM/BK 34 inch QHD UltraWide gaming monitor. Door de 144 hertz verversingssnelheid en 1 ms reactietijd game je met zeer vloeiende beelden, die je een voordeel geven over tegenstanders. Op het ultrawide scherm zie je meer van het speelveld, waardoor je tegenstanders eerder spot. Zo laat jij je nooit meer verrassen. Of, wanneer je meer van de open world games bent, zie je meer van de gehele game wereld. Pas de field of view aan en geniet zo van een breder zicht. De QHD resolutie, HDR10 ondersteuning en 93% dekking binnen het DCI-P3 profiel zorgen voor scherpe, heldere en levendige kleuren. Zo komen landschappen en skylines nog beter tot hun recht. Heb je een AMD videokaart? Schakel dan AMD FreeSync Premium in, waarmee je de monitor en videokaart op elkaar afstemt. Hierdoor heb je geen last van vertragingen of haperingen, zelfs niet wanneer je in HDR gamet. Je kantelt, draait en verstelt de monitor in hoogte voor een fijne zithouding tijdens het gamen. Zo heb je geen last van nek- en rugklachten na een lange gamesessie.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 120 %
Pixel-dichtheid 110 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 30,11 euro
Energieverbruik actief 60 W
Energieverbruik per 1000h 33 kWh
Energieverbruik per jaar 43,18 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,8 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 23,7 cm
Gewicht 8,1 kg
Hoogte 52,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Carry-in-garantie
Artikelnummer 916239
Fabrikantcode U34G3XM/EU
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm