AOC Q27V5C/BK
AOC Q27V5C/BK
27" IPS-paneel om uw thuiskantoor een boost te geven met QHD-resolutie, USB-C en PD65W De AOC Q27V5C biedt een unieke kijkervaring met QHD-resolutie, HDR-modus en IPS Wide-kijkhoektechnologie. Ga voor de beste connectiviteitsopties met USB-C met Power Delivery tot 65 W, 4 USB-poorten, HDMI & Disp...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 30-04-2024
Vind de beste deal voor AOC Q27V5C/BK
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
27" IPS-paneel om uw thuiskantoor een boost te geven met QHD-resolutie, USB-C en PD65W
De AOC Q27V5C biedt een unieke kijkervaring met QHD-resolutie, HDR-modus en IPS Wide-kijkhoektechnologie. Ga voor de beste connectiviteitsopties met USB-C met Power Delivery tot 65 W, 4 USB-poorten, HDMI & DisplayPort-ondersteuning. Het model past in elk interieur dankzij het slanke aan drie zijden frameloze ontwerp en de verstelbare voet.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 126 %
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 28,29 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 31 kWh
Energieverbruik per jaar 45,26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 20 cm
Gewicht 6,08 kg
Hoogte 51,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 913416
Fabrikantcode Q27V5C/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm