Hoogwaardige helderheid met 23,8" FHD-monitor met 100Hz verversingssnelheid en HDMI Ervaar de briljantheid van onze compacte 23,8-inch monitor met Full HD VA-monitor die uw kijkervaring omzet in een visueel meesterwerk. Geniet midden in de actie met een dynamische vernieuwingsfrequentie van 100 Hz,...
Hoogwaardige helderheid met 23,8" FHD-monitor met 100Hz verversingssnelheid en HDMI
Ervaar de briljantheid van onze compacte 23,8-inch monitor met Full HD VA-monitor die uw kijkervaring omzet in een visueel meesterwerk. Geniet midden in de actie met een dynamische vernieuwingsfrequentie van 100 Hz, aangevuld met een ultraresponsieve MPRT van 1 ms voor ongeëvenaarde helderheid en precisie. Connectiviteit moeiteloos gemaakt: uitgerust met HDMI, sluit uw apparaten naadloos aan en ontgrendel een wereld van entertainment en productiviteit. Geniet van traanvrije beelden dankzij de Adaptive Sync-technologie die een nieuwe dimensie aan uw inhoud toevoegt. Niet zomaar een monitor, maar een auditief genot: de 24B3HMA2 wordt geleverd met geïntegreerde luidsprekers van 2 W, die een laag meeslepend geluid toevoegen aan uw multimedia-avonturen. Geef prioriteit aan uw welzijn met Low Blue Light-technologie en omarm een driezijdig frameloos ontwerp voor een boeiende, afleidingsvrije weergave.
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | 1 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | HDMI |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Screen technologie | VA |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 4038986141529 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 23 W |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
| Afmetingen zonder voet | 539.7 x 202.3 x 416.1 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 53.97 cm |
| Product gewicht | 2.84 kg |
| Product hoogte | 32.04 cm |
| Product lengte | 4.47 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikGaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekersIngebouwde microfoon |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | AOC International (Europe) B.V. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 4000:1 |
| Helderheid | 250 |
| Kleurechtheid | AdobeRGBsRGB |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | Geen HDR |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4038986141529 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 24B3HMA2 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 395 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 611 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4575 g |
| Verpakkingsinhoud | stroomkabel - hdmi-kabel |