Aoc 24G2SAE/BK
Aoc 24G2SAE/BK
23,8" gaming monitor met 165Hz verversingsfrequentie, 1ms MPRT responstijd en FreeSync Premium De 24G2SAE/BK is het perfecte model voor mensen die een hoge prestatie eisen. Het is voorzien van Full High Definition (FHD), lage input lag, FreeSync Premium en een breed spectrum van kleuren op een tradi...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-12-2024
Vind de beste deal voor Aoc 24G2SAE/BK
23,8" gaming monitor met 165Hz verversingsfrequentie, 1ms MPRT responstijd en FreeSync Premium De 24G2SAE/BK is het perfecte model voor mensen die een hoge prestatie eisen. Het is voorzien van Full High Definition (FHD), lage input lag, FreeSync Premium en een breed spectrum van kleuren op een traditionele standaard met kantelfunctie.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 126 %
Pixel-dichtheid 0 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 22 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 22,7 cm
Gewicht 3,7 kg
Hoogte 42,1 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Carry-in-garantie
Artikelnummer 895570
Fabrikantcode 24G2SAE/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm