AOC 27G2SPAE/BK
AOC 27G2SPAE/BK
Ga online de strijd aan met de AOC 27G2SPAE/BK 27 inch 165hz full hd gaming monitor. Het scherm heeft een verversingssnelheid van 165 hertz en een reactietijd van 1 ms, waardoor je met extreem vloeiende beelden gamet. Speel je toevallig met een AMD of NVIDIA videokaart? Schakel dan FreeSync of de G-...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-08-2024
Vind de beste deal voor AOC 27G2SPAE/BK
Ga online de strijd aan met de AOC 27G2SPAE/BK 27 inch 165hz full hd gaming monitor. Het scherm heeft een verversingssnelheid van 165 hertz en een reactietijd van 1 ms, waardoor je met extreem vloeiende beelden gamet. Speel je toevallig met een AMD of NVIDIA videokaart? Schakel dan FreeSync of de G-Sync Compatibility in, waarmee de monitor de verversingssnelheid van de videokaart synchroniseert. Hierdoor voorkom je haperingen en vertragingen tijdens het gamen.Heb je last van de zon? Geen probleem, kantel en draai het scherm naar jouw gewenste positie. Ben je meer van console gaming? Geen zorgen, door de hdmi 1.4 poorten is deze monitor geschikt voor 120Hz full hd gaming op een PlayStation of Xbox.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122 %
Pixel-dichtheid 82 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 22,7 cm
Gewicht 4,53 kg
Hoogte 46,5 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 913419
Fabrikantcode 27G2SPAE/BK
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm