AOC Q27G2E/BK
AOC Q27G2E/BK
Game in QHD met de AOC Q27G2U/BK. Deze 27 inch 155Hz QHD gaming monitor heeft 2 keer scherper beeld dan de AOC 27G2U/BK, waardoor je elk detail ziet. Door de verversingssnelheid van 155 hertz spelen al je games vloeiend af en zie je tegenstanders sneller dan zij jou zien.. De reactietijd van 1 ms vo...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-04-2025
Vind de beste deal voor AOC Q27G2E/BK
Game in QHD met de AOC Q27G2U/BK. Deze 27 inch 155Hz QHD gaming monitor heeft 2 keer scherper beeld dan de AOC 27G2U/BK, waardoor je elk detail ziet. Door de verversingssnelheid van 155 hertz spelen al je games vloeiend af en zie je tegenstanders sneller dan zij jou zien.. De reactietijd van 1 ms voorkomt ghosting, waardoor je altijd nét iets sneller bent dan je tegenstander. Daarnaast is de monitor uitgerust met FreeSync, waarmee je een AMD videokaart met de monitor synchroniseert. Zo voorkom je haperingen tijdens het gamen. Ben je meer een console gamer? Geen zorgen, via de hdmi 2.0 poorten sluit je een PlayStation 5 of Xbox Series X|S aan en game je op 120 hertz in full hd. Voor een Xbox Series X of S is ook QHD gaming mogelijk op 120 hertz. Deze AOC monitor bevat ook de eigen 6 Games Mode technologie. Hiermee heb je 6 voorgeïnstalleerde instellingen voor onder andere first person shooters en race games. Zo ga je direct aan de slag wanneer je van game wisselt.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte DCI-P3, sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 155 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 34 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 22,7 cm
Gewicht 3,76 kg
Hoogte 46,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 916238
Fabrikantcode Q27G2E/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm