Samsung LC49RG90SSUXEN
Samsung LC49RG90SSUXEN
Ga volledig op in je favoriete games met de Samsung LC49RG90SSUXEN 49 inch gaming monitor. Dit super-ultrawide scherm is even groot als 2 schermen van 27 inch. Hierdoor overzie je het totale speelveld en zie je vijanden van mijlenver aankomen. Doordat het scherm curved is, zie je de hoeken van het s...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-11-2023
Vind de beste deal voor Samsung LC49RG90SSUXEN
Ga volledig op in je favoriete games met de Samsung LC49RG90SSUXEN 49 inch gaming monitor. Dit super-ultrawide scherm is even groot als 2 schermen van 27 inch. Hierdoor overzie je het totale speelveld en zie je vijanden van mijlenver aankomen. Doordat het scherm curved is, zie je de hoeken van het scherm zonder je hoofd te bewegen. De LC49RG90SSUXEN heeft een verversingssnelheid van 120 Hz, waardoor je beelden vloeiend ervaart. Het scherm geeft met 5120 x 1440 pixels beelden gedetailleerder weer dan vergelijkbare schermen. Heb je een AMD videokaart? Dan voorkomt Freesync 2 tearing en stuttering. De combinatie van het QLED scherm en HDR1000 zorgen voor levendige kleuren en een scherp contrast. Je draait, kantelt en verstelt het scherm gemakkelijk in hoogte.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 4
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 4
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 5
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 5120 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Super ultrawide (32:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 600 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 5120 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 49 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, FreeSync 2
Type anti-reflectie Mat
Type HDR DisplayHDR 1000
Verversingssnelheid 120 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 100 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 26,43 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 119,95 cm
Diepte 19,37 cm
Gewicht 14,6 kg
Hoogte 52,31 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm