Samsung LS27A600UUUXEN
Samsung LS27A600UUUXEN
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-11-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS27A600UUUXEN
USB Type-C met LAN-poort
Minder rommel en meer verbinding. De S6 is voorzien van een USB Type-C-poort met 90W laadvermogen voor je laptop en gegevensoverdracht met slechts één kabel. Dankzij de LAN-poort kunnen laptops zonder LAN-poort eenvoudig met het beeldscherm verbinden voor het gebruik van Ethernet.
IPS-paneel
Optimaal comfort, minimale afleiding
Volg de actie
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (4:3)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 7,68 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 3,31 kWh
Energieverbruik per jaar 29 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,55 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 19,64 cm
Gewicht 6,7 kg
Hoogte 55,19 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 883770
Fabrikantcode LS27A600UUUXEN
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm