Samsung Odyssey LS27AG500PPXEN
Samsung Odyssey LS27AG500PPXEN
Speel je favoriete games op de Samsung Odyssey LS27AG500PPXEN 27 inch 165Hz QHD gaming monitor. De QHD resolutie is bijna 2 keer zo scherp als full hd, waardoor je meer details ziet. Ook zien kleuren er levendig uit door de HDR10 ondersteuning. Met een verversingssnelheid van 165 hertz en een reacti...
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey LS27AG500PPXEN
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Speel je favoriete games op de Samsung Odyssey LS27AG500PPXEN 27 inch 165Hz QHD gaming monitor. De QHD resolutie is bijna 2 keer zo scherp als full hd, waardoor je meer details ziet. Ook zien kleuren er levendig uit door de HDR10 ondersteuning. Met een verversingssnelheid van 165 hertz en een reactietijd van 1ms laat deze monitor zelfs de snelste bewegingen en overgangen vloeiend zien. De Odyssey ondersteunt G-Sync en FreeSync Premium, waardoor de verversingssnelheden van de monitor en je NVIDIA of AMD videokaart altijd gelijklopen. Zo voorkom je haperingen tijdens het gamen. Ga je beginnen aan een game marathon? Verstel de monitor dan in de hoogte, kantel hem 90 graden of zet hem in de portretmodus. Zo voorkom je nek- en rugklachten. Ben je meer een console gamer? Verbind dan je PlayStation 5, Xbox Series X|S of andere HDMI console met de monitor en speel je games op 120Hz in full hd.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Mat
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 26,1 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,3 cm
Curved
Diepte 9,15 cm
Gewicht 6,1 kg
Hoogte 37,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 936744
Fabrikantcode LS27AG500PPXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm